Aktuális pályázat

Sádt  Győző emlékére szülei és testvérei alapítványt hoztak létre. Sádt  Győzőt  - a Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem IV. éves nappali tagozatos  hallgatóját – a Skála Áruház pénzszállító autójának kirablásakor ért halálos lö-

vés 1992-ben. Az alapítvány tőkéje Győző megtakarított pénzéből, a szülők, barátok, oktatási intézmények, a Corvinus Egyetem, a Skála Rt., a Soros Alapítvány, a Demján Alapítvány hozzájárulásaiból, pályázati pénzekből, va-

lamint az állampolgárok által felajánlott 1%-os személyi jövedelemadóból állt össze.

PÁLYÁZATI    FELHÍVÁS   !

A  Sádt  Győző  Alapítvány  -  közhasznú  szervezet  -  pályázatot  hirdet  a Corvinus  Egyetem  II,  III.  éves   illetve   mesterszakos   hallgatói  részére.

(Az alapító okirat értelmében nem pályázhatnak  az első éves  illetve a végzős hallgatók)

A  pályázat elbírálásakor  az  alapítvány  kuratóriuma  előnyben részesíti azokat,

-  akiknek  tanulmányi  eredményük  megfelelő

akiknek  szociális  helyzetük  indokolja

-  akik  közösségi tevékenységükkel kivívták társaik  elismerését

-  akik  a  tanulás  mellett  szakmai  vagy  egyéb  munkát  végeznek

(A pályázat tartalma: formanyomtatványa nincs az alapítványnak, A/4-es papíron  kérelem benyújtását kéri a kuratórium, melyhez  részletes bemutatkozó önéletrajz, tanulmányi eredményeket, szociális helyzetet igazoló dokumentumok másolatainak, közösségi munkát, publikációkat, bármilyen egyéb tevékenységet igazoló ajánlások csatolása várható el.)

A  legjobb  pályázókat  a  kuratórium  -  egyszeri  pénzbeli  támogatásban vagy ösztöndíjban  részesíti.

A  pályázatok  beérkezési  határideje  a  feltételekkel  összefüggő  dokumentációval:

2018.   április   06.

Cím: Sádt Győző Alapítvány   1114 Budapest, Bartók Béla út 60. II. 1.

Honlap:                                      www.sadtgyozoalapitvany.hu

e-mail :                                       sadtgyozoalapitvany@t-oline.hu

Az eredményhirdetés helyéről és idejéről a nyertes pályázókat a kuratórium   értesíti.