PÁLYÁZATI felhívás 2021. évre

2021/01/11 - 00:00 to 2021/04/06 - 00:00

Sádt Győző emlékére szülei és testvérei alapítványt hoztak létre. Sádt Győzőt – a Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem IV. éves nappali tagozatos hallgatóját – a Skála Áruház pénzszállító autójának kirablásakor ért halálos lövés 1992-ben. Az alapítvány tőkéje Győző megtakarított pénzéből, a szülők, barátok, oktatási intézmények, a Corvinus Egyetem, a Skála Rt., a Soros Alapítvány, a Demján Alapítvány hozzájárulásaiból, pályázati pénzekből, valamint az állampolgárok által felajánlott 1% személyi jövedelemadóból állt össze.

P Á L Y Á Z A T I   F E L H Í V Á S  !

A  Sádt  Győző  Alapítvány – közhasznú szervezet – pályázatot hirdet a Corvinus Egyetem II., III. éves és a mesterszakos hallgatói részére.  Az alapító okirat értelmében nem pályázhatnak az első éves illetve a végzős hallgatók.

A pályázat elbírálásakor az alapítvány kuratóriuma előnyben részesíti azokat,

• akiknek tanulmányi eredményük megfelelő
  • akiknek szociális helyzetük indokolja
  • akik közösségi tevékenységükkel kivívták társaik elismerését
  • akik a tanulás mellett szakmai vagy egyéb munkát végeznek

A pályázat tartalma:  Formanyomtatványa nincs az alapítványnak.

A/4-es lapon benyújtandó kérelem szükséges, fontos részletes, bemutatkozó önéletrajz,

tanulmányi eredményeket, szociális helyzetet igazoló dokumentumok másolatai,

közösségi munkát, publikációkat illetve egyéb tevékenységeket igazoló dokumentumok.

A legjobb pályázókat a kuratórium ösztöndíjban vagy egyszeri pénztámogatásban részesíti.

A pályázatok beérkezési határideje a kért dokumentumokkal  e-mailen, vagy postán feladva, vagy személyesen átadva

2021.   április   06.

Cím:   Sádt Győző Alapítvány    1114 Budapest, Bartók Béla út 60.

e-mail:  sadtgyozoalapitvany@t-online.hu      vagy      sadt.zsuzsa@t-online.hu

honlap:  www.sadtgyozoalapitvany.hu

Az eredményhirdetés helyéről és idejéről a nyertes pályázókat a kuratórium értesíti.