PÁLYÁZATI FELHÍVÁS !

2022/08/24 - 00:00 to 2022/09/30 - 00:00

PÁLYÁZATI   FELHÍVÁS   !

A Sádt Győző Alapítvány együttműködési megállapodást kötött a Kovács Alapítvánnyal, így 2022. évben rendkívüli pályázat kiírására kerül sor.

A Sádt Győző Alapítvány - közhasznú szervezet - a Kovács Alapítvánnyal - PÁLYÁZATOT hirdet a Corvinus Egyetem hallgatói részére. Az alapító okirat értelmében nem pályázhatnak az első éves hallgatók.

A pályázat elbírálásakor az alapítvány kuratóriuma előnyben részesíti azokat,

- akiknek tanulmányi eredményük megfelelő

akiknek szociális helyzetük indokolja

- akik közösségi tevékenységükkel kivívták társaik elimerését

- akik a tanulás mellett szakmai vagy egyéb munkát végeznek

A pályázat tartalma:  (Formanyomtatvány nincs)

A/4-es lapon benyújtandó kérelem szükséges, részletes, bemutatkozó önéletrajz, tanulmányi eredményeket, szociális helyzetet, közösségi munkát, publikációkat, egyéb tevékenységeket igazoló dokumentumok másolatai.

A pályázatok beérkezési határideje a kért dokumentumokkal e-mailen, postán vagy személyesen

2022.  szeptember  30.

Cím: Sádt Győző Alapítvány,  1114 Budapest, Bartók Béla út 60.

e-mail:     sadtgyozoalapitvany@t-online.hu    vagy    sadt.zsuzsa@t-online.hu

honlap:    www.sadtgyozoalapitvany.hu

Az eredményhirdetés helyéről és idejéről a nyertes pályázókat a kuratórium értesíti.