Nagy Katalin

Tisztelt Kuratórium!

Nagy Katalin vagyok, a Budapest Corvinus Egyetem harmadéves, gazdálkodási szakos hallgatója. Tavaly áprilisban részt vettem a Sádt Győző Alapítvány pályázatán, amelyen ösztöndíjat nyertem erre a tanévre.

Ezúton szeretném megköszönni az Alapítvány által nyújtott támogatást. Nagyon sokat jelent ez nekem, mivel a szüleim magamra hagytak egyetemi tanulmányaim elvégzésében. Az egyetem az ösztöndíjakat, mindig késve állapítja meg, és kezdi el folyósítani. Így akár négy hónapban is előfordulhat, hogy az egyetem nem utal pénzt. Nagyon örültem annak, hogy a Sádt Győző Alapítvány már szeptembert?l elkezdte átutalni az ösztöndíjait.

Köszönöm az Alapítvány segítségét és remélem, hogy minél előbb olyan helyzetbe kerülök, hogy én támogathatom az Alapítványt.

Köszönettel:

Nagy Katalin

Budapest, 2004. november 30.