Simple Node Archive

25 éves évforduló - RTL Klub Fókusz riport (2017.05.16)

A riport az alábbi linken, az RTL Most-ra bejelentkezve nézhető meg a videó 7 perc 28 másodpercétől:

Nyilvános panaszkezelési beszámoló

A  Sádt  Győző  Alapítvány  eddigi  munkájával kapcsolatban kezdettől fogva nem érkezett panasz,  így  2022-ben  sem.

KÖSZÖNET A TÁMOGATÁSÉRT

Kedves  Sádt  Edéné !

Ezúton is szeretném megköszönni az elmúlt  10  hónapos támogatásukat. A havi  20.000  forintos ösztöndíj segített a tankönyvek és a jegyzetek beszerzésében, illetve hozzájárult a napi étkezésem finanszírozásához. Tegnap záróvizsgát tettem a Corvinuson és minden eredményem jeles lett, így a diplomám minősítése:  kiváló.

Terveim szerint szeptembertől pedig okleveles közgazdász mesterképzésen folytatom majd a tanulmányaimat az Egyetemen. A jogász szakos tanulmányaimban pedig harmadéves leszek szeptembertől az ELTE-ÁJK-n.

Még egyszer köszönöm a támogatásukat és minden jót kívánok!

Szabó  Péter  István

Horváth Balázs

Tisztelt Alapítvány!

A mai napon az INDEX.hu-n olvastam alapítványukról.

Egészen elképesztőnek tartom azt ami Sádt Győzővel történt!

Ugyanakkor az Önök alapítványa egy olyan kezdeményezés, ami hittel és erővel tölti el az embert.

Jómagam értelmiségi családból származom, édesapámat, Horváth Józsefet, mint kisiparos gyermekét osztályidegenként 40 éves koráig nem engedték tanulni a régi rendszerben. Mindig nagy álma volt egyetemet végezni.40 évesen jutott be a bölcsész karra, melyet elvégzett és doktorátus is szerzett. Sajnos doktorija után nem sokkal megbetegedett és hosszan tartó betegség után elhunyt.

Édesanyám paraszti sorból küzdötte fel magát a Közgázra, amelyet "suma cum laude" fokozattal végzett el.

Az Önök munkája méltán példázza, hogy a gyilkosoknak nem lett igazuk.

Ők azt mondták,

"élet és halál urai voltunk, elvettünk tárgyat, álmot és életet", de ez nem igaz, az Önök gyümölcsöző munkája bizonyítja ezt.

Sok sikert kívánok Önöknek,

tisztelettel:

Horváth Balázs

okl. építőmérnök

LACZKÓ ILONA

Tisztelt  Alapítvány !

Egy feladatomat szeretném elvégezni !

Régi Skálás dolgozó voltam. Győző nagy kedvencem volt, de nem tudtam annak idején elbúcsúzni Tőle !

Szeretnék egy szál virágot elhelyezni a nyughelyén és szólni hozzá pár szót. Hol tehetném ezt meg?

Köszönettel és sikeres munkát kívánva !

Laczkó Ilona