A gazdálkodás ellenőrzése

FOLYAMAT leírása, kik ellenőrzik a Sádt Győző Alapítvány gazdálkodását:

Miután 2022-ben tragikus betegségek, halálesetek miatt teljesen megújúlt az Alapítvány kuratóriuma, sok mindent újra kellett gondolnunk.

Az alapítványok száma az elmúlt 30 évben a sokszorosára nőtt, az emberek bizalma a tisztességes gazdálkodást illetően megkérdőjeleződött, így meg kellett valósítanunk az alapítvány munkájába betekintők feltétlen bizalmát a bevételek felhasználásának  korrekt, egyértelműen csak a cél szerinti felhasználásának tényét.

Létrehoztunk egy felügyelő bizottságot:
- elnöke: Ceglédi György  -  elnök
- tagjai:
            Andó-Kinorányi Szabolcs
            Andó Brigitta
            Rózsáné Sádt Mónika

A munkafolyamat menete:
- A könyvelés feladata év közben: Sádt Edéné – alapító
- A mérleg elkészítése : minden év május 31-ig: Rózsáné S. M.
- A gazdálkodás tételes ellenőrzése minden év június hónapban, melyről
  jegyzőkönyv készül:
          Ceglédi Gy.
          Andó-Kinorányi Sz.
          Andó Brigitta

A Civil Iránytű Alapítvány évenkénti monitorozása megerősíti munkánk pozitív hatékonyságát, ezért használhatjuk ennek bizonyságául a logójukat:

C:\Users\HP\Pictures\Etikus Adománygyűjtő Szervezet logo kicsi.png

A Sádt Győző alapítvány közhasznú jogállású.

Budapest, 2023. június